Mr. ARCHIE YETMAN COLLIERY OVERMAN 2013
Mr. DEREK HANDEY FACE 2013
Mr. KEITH PHILLIPS DEPUTY 2013
Mr. TREVOUR BALLAM WASHER (CPP) 2013
Mr. KEN (PUD) ELLIOTT UNDERGROUND FITTER 2013
Mr. BRIAN BRACKLEY SURFACE FITTER 2013
Mr. JOHN THOPSON FACE WORKER 2013
Mr. ROBERT FOSTER FACE WORKER 2013
Mr. MAURICE BROOKE (BEVIN BOY) LAMP ROOM 2013
Mr. TERANCE OTTLEY BANKSMAN 2013
Mr. COLIN HOWIS LAMP ROOM 2013
Mr. BILL WILLIAMS M/C OPERATOR, FACE 2013
Mr. DAVID OATES UNDERGROUND FITTER 2013
Mr. JOHNNY McGLENNON FACE WORKER 2013
Mr. DEREK MILLARD SURFACE FITTER 2013
Mr. LES BARRATT SURFACE ELECTRICIAN 2013
Mr. JACK MOORFOOT DEPUTY 2013
Mr. ANDREW (CIS) PEARSON LAMP ROOM 2013
Mr. JOHN ALLEN FACW WORKER 2013
Mr. PETER ABRAHAMS FACE WOROKER 2014
Mr. PETE WESTWOOD. SURFACE 2014
Mr. BRIAN MATHEWMAN. FACE WORKER 2014
Mr. DAVID ROGERS. HAULAGE 2014
Mr. DENNIS BROOKES. BANKSMAN 2014
Mr. LEN MARPLES. SURFACE LOCO DRIVER 2014
Mr. PETE BATTY. FACE WORKER 2014
Mr. HENRY THOMPSON. POWER HOUSE 2014
Mr. PAUL ASTBURY. CONVAYER ATTENDENT 2014
Mr. BILL YOUNG. FACE WORKER 2014
Mr. CLIFF ABRAHAMS. ELECTRICIAN 2014
Mr. JACK BIRKBECK. OVERMAN 2014
Mr. REG ALLISON. DEPUTY 2014
Mr. JOHN WRAGG DEPUTY 2014
Mr. RAY PYM FACE WORKER 2015
Mr. MORRIS GRIFFITH'S SURFACE WORKER 2015
Mr. TERRY MORMAN FACE WORKER 2015
Mr. KEN DOWNING FACE WORKER 2015
Mr. CHARLIE THOMAS DEVELOPMENT WORKER 2015
Mr. BOB KENNADY FACE WORKER 2015
Mr. RICHARD SMITH TIME/WAGES OFFICE 2015
Mr. RON PLANT DEVELOPMENT WORKER 2015
Mr. ARCHIE NEWLANDS DEVELOPMENT WORKER 2015
Mr. PHILLIP BLACKWELL DEVELOPMENT WORKER 2015
Mr. ERNEST CATTLE MANAGERS CLERK 2015
Mr. RONNIE BAXTER FACE WORKER 2015
Mr. JOHN FREAR OVERMAN 2015
Mr.DAVID BARTHOLOMEW FACE WORKER 2016
Mr. ALAN FINNIE FACE WORKER 2016
Mr. ALAN BARTON CHOCK FOREMAN 2016
Mr.GARRY CARTY DEPUTY 2016
Mr. BRIAN JONES FACE WORKER 2016
Mr. FRED (PAL) LENNON FACE WORKER 2016
Mr. ALAN (Yogi) JOYNSON PADDY DRIVER 2016
Mr. STAN CHALLINOR TRANSFERE ATTENDENT 2016
Mr. GORDON SLACK COLLIERY OVERMAN 2016
Mr. HARRY BARKER FACE WORKER 2016
Mr. PAUL RODDIS ELECTRICIAN 2017
Mr. JOHN ( Scodge) MORRISON PIT BOTTOM AREA 2017
Mr. GORDON (CASS) CLAY FACE WORKER 2017
Mr. NEIL BROCKLEY ROPE STAFF 2017
Mr. ERIC WHITE FACE WORKER 2017
Mr. BRIAN WALKER FACE WORKER 2017
Mr. RON COLLINS BELT FORMAN 2017
Mr. EDDIE HOYLE HAULAGE 2017
Mr. ROY ASTBURY TRANSFARE ATTENDENT 2017
Mr. JEFF MUSKGRAVE FACE WORKER 2018
Mr. ERNEST RODGERS DEPUTY 2018
Mr. ALWYN BAILEY SURFACE ELECTRICIAN 2018
Mr. DON TAYLOR DEPUTY 2018
Mrs. CHRISTINE BALLAM MANAGERS SECRETARY 2018
Mr. PETER FREDERENKO OVERMAN 2018
Mr. RON (Chippy ) JOHNSON OVERMAN 2018
Mr. LES COUPE FITTING SHOP 2018
Mr. ERIC STEER DEPUTY/SAFETY DEPT 2019
Mr. DENNIS HOLLING ELECTRICIAN 2019
Mr. GARY SCHOFIELD SURFACE FITTING SHOPS 2019
Mr. JOHN HODGKINSON ELECTRICIAN 2019
Mr. BOB MOSS FITTER 2019
Mr. NORMAN COUPE FACE WORKER 2019
Mr. ERIC CORZER WINDER 2019
Mr. STAN NIXON CONTROL ROOM 2019
Mr. MALCOLM RODGERS DEPUTY 2020
Mr. BRIAN HOWIS FACE WORKER 2020
Mr. RON PEARSON WINDER 2020
Mr. DENNIS GREENWOOD OVERMAN 2020
Mr. ALBIE HOWIS SURVEYORS Dpt 2020
Mr. ARTHUR WHATLEY FACE WORKER 2020
Mr. JOE DONAGHY DEPUTY 2020
Mr. RAY RODGERS OUTBYE 2020
Mr. D, CONCANNON UNDERMANAGER 2020
MR. GRAHAM GREEN DEVELOPMENT 2020
Mr. KEN PAGE FACE WORKER 2021
Mr. BRIAN WOODROUGH FACE WORKER 2021
Mr. LOL ( Slope ) HUDSON FACE WORKER 2021
Mr. EDDIE LIVERSEDGE FACE WORKER 2021
Mr. KEITH RICHARDSON DEPUTY 2021
Mr. STAN PHILLIPS ELECTRICIAN 2021
Mr. ALAN G AINSWORTH OUTBYE 2022
Mr. BRIAN CRAVAN DEPUTY 2022
Mr. BARRY JONES SURFACE ELECTRICIAN 2022
Mr. DEREK CHILLCOTT FACE WORKER 2022
Mrs. SHEILA CLOSE CANTEEN STAFF 2022
Mr. JIM THORPE U/G ELECT, ENGINEER 2022
Mr. EDRIC MONDAY ROPE REPAIRS 2023
Mr. TOM DONLON DEPUTY 2023
Mr. GEORGE POTTER OUTBYE WORK 2023
Mr. HARRY LOCKYER SAFETY Dept 2023
Mr BRIAN BURTON DEPUTY 2023
Mr, A. ( CIGGY ) SCOTT FACE WORKER 2023
Mr. GLYN BAMFORD FACE WORKER 2023
Mr PETER BROOKS RIPPER 2024
Mr BOB BYRNE FACE WORKER 2024